Wypełnij formularz zgłoszeniowy na Espanyol Barcelona Football CAMP 2019

MasterCamps oraz RCD Espanyol Barcelona po raz kolejny zapraszają na obóz piłkarski w hiszpańskim stylu, prowadzony przez hiszpańskich trenerów.

Nasza I edycja, która odbyła się w Krakowie spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i w trakcie 3 turnusów w obozie wzięło 240 dzieci!


W 2019 roku Espanyol Barcelona Football Camp odbędzie się w 3 różnych miastach. W każdym z nich może wziąć udział 80 młodych piłkarzy. W Świnoujściu wszystkie miejsca już zajęte.

Pozostało jeszcze po kilka miejsc w Zakopanem i Chrzanowie-Balinie.

15 – 19.07  Świnoujście – BRAK MIEJSC!


22 – 26.07  Zakopane – OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!


29.07 – 02.08  Chrzanów – Balin – OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!


Zapisy do 15.07.2019

Cena 949PLN
Koszt noclegu z wyżywieniem 500PLN


Nasz camp piłkarski adresowany jest do wszystkich chłopców i dziewczynek w wieku 6-14 lat kochających grać w piłkę nożną! Treningi w odbywać się będą w grupach 15-20 osobowych podzielonych pod względem wieku oraz umiejętności piłkarskich. Naszym głównym celem jest nacisk na kształtowanie oraz doskonalenie techniki. Główną część zajęć będą stanowić zajęcia z piłką oraz małe gry.


Zapewniamy 2 treningi dziennie z trenerami RCDE Espanyol Barcelona, a każdy z uczestników otrzyma strój piłkarski firmy JOMA z podanym imieniem/ksywką oraz bidon. Każdy zawodnik dostanie obiad i owoce, a w czasie treningu również wodę.  Czas wolny będzie wolny tylko z pozoru, bo mamy sporo pomysłów jak go zagospodarować.W obozie będzie można uczestniczyć w dwóch formach:

  • W formie obozu stacjonarnego, czyli z możliwością noclegu z zapewnionym pełnym wyżywieniem oraz opieką 24h na dobę.
  • W formie obozu dochodzeniowego czyli od g.9:00 do g.16:00.

W trakcie obozu przez cały czas będzie z nami tłumacz oraz 4 trenerów z Polski.


Wypełnij formularz zgłoszeniowy na Espanyol Barcelona Football CAMP 2019